Przejdź do treści

NASZA MISJA?

Gotujemy dla was i dostarczamy diety w:
Kielce, Wrocław

Masz pytanie?

Napełnić Twój brzuch zdrowym i wartościowym jedzeniem!

Pani pudełko codziennie dostarcza w swoich boxach posiłki przygotowane w zgodzie z najwyższymi standardami dietetycznymi. Udowadniamy, że zdrowe jedzenie może być pyszne, sycące i apetyczne. Za naszymi przepisami stoją eksperci z dziedziny deitetyki, którzy dbają o właściwe receptury i dobór pelnowartościowych składników odzyuwczych, indywidualne do Twoich potrzeb, nawet jeżeli masz szczególne wymagania. Nie zapominajmy także o kucharzach, zapewniających naszym daniom najwyższą jakość i smak, którego nie da się podrobić! 
To wszystko nie było jednak możliwe bez wykorzystania świeżych składników, które pozyskujemy wyłącznie od zaufanych producentów.

Gastronomią zajmujemy się od wielu lat w kilku restauracjach w Polsce. Stała współpraca z dietetykami pozwala nam na wsparcie osób ze szczególnymi potrzebami, wymagających indywidualnego podejścia z powodu chorób czy licznych alergii. Wystarczy wtedy skontaktować się z głównym dietetykiem cateringu Katarzyną Mohamed aby po konsultacji dietetycznej podjąć indywidualną współpracę dopasowaną do Twoich potrzeb czy aspektów zdrowotnych. 

 

ZAPISZ SIĘ ABY OTRZYMYWAĆ RABATY ORAZ NOWOŚCI O PRODUTKACH.

    Dane osobowe będą przetwarzane celu przesyłania Newslettera zawierającego informacje handlowe i marketingowe, na podstawie art. 6 pkt 1 lit. a) RODO. • Administratorem danych jest „P & T ” Sp. z o.o. Sp. k., ul. Paderewskiego 4D/12, 25-017 Kielce. Aby skontaktować się z nami, wyślij wiadomość pod e-mail: zamowienia@panipudelko.pl lub zadzwoń pod numer tel. 517157104. • Dane będą przetwarzane do czasu wycofania udzielonej zgody. W przypadku gdy zgoda nie zostanie cofnięta, dane osobowe będą przesyłane do czasu zaprzestania przesyłania Newslettera. • Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa, kancelaria@uodo.gov.pl. • Osoba, która wyraziła zgodę na przetwarzanie danych osobowych ma prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem wcześniejszego przetwarzania danych. • Podanie danych jest dobrowolne, ale stanowi warunek zapisania się na listę odbiorców Newslettera. • Odbiorcami danych osobowych są obsługujące administratora dostawca oprogramowania służącego do obsługi strony internetowej i dostawca usługi poczty elektronicznej

    2021 panipudelko.pl © prepared by lightbulb.creative